Бірыңғай сенім телефоны: 14-02
#
Қарағанды облысының
Төтенше жағдайлар департаменті
#
Төтенше ақпарат

Естелік кітабы

Перейти
#
Жазылу
Пошта:

Қарағанды облысы Төтенше жағдайлар департаменті
- dchs_karg@emer.kz

Қарағанды облысы ТЖД Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі

- fgu@fireman.kz

Қарағанды облысы «Өрт сөндіруші» АҚ филиалы

- kf_rgp@mail.ru

Біз әлеуметтік желілерде:
Мекен-жайы:

ТЖД - 100027, Қарағанды қ., Мұстафин көш., 4.

"ӨСжАҚҚ" ММ - 100048, Қарағанды қ., Ерубаев көш., 25

Напишите нам
Сіздің атыңыз*
Сіздің E-mail*
Хабарлама*
автоматты хабарламалардан сақтау
CAPTCHA
Суреттегі сөзді жазыңыз*
Нашар көретіндерге арналған нұсқа #

Конкурстық комиссияның оң шешемін алған үміткерлер тізімі

29 желтоқсан 2018

  Конкурстық комиссияның оң қорытындысын алған кандидаттардың тізімі:


Өрт сөндіруші лауазымына:


1 Нұрпеисов Шамиль Маратұлы

2 Амандық Нұрсұлтан Нүркелдіұлы

3 Каригул Батырхан Бейсенулы 

4 Әбжан Темірлан Нұржанұлы

5 Алпамысов Жандос Сабыржанұлы

6 Черный Вячеслав Вадимович

7 Аманжол Саят Саматұлы

8 Герман Шугайв

9 Теренюк Алексей Владимирович

10 Құдайберген Ұлан Еркеғалиұлы

11 Омаров Сергей Евгеньевич

12 Әлмаханбет Еламан Қайратұлы

13 Умиржанов Шерхан Бауржанович

14 Қалқаман Береке Ғалымжанұлы

15 Саят Ержан Мейрамұлы

16 Аманкелді Серікболсын

17 Сыздыков Саят Ордабайұлы

18 Қасқатай Аян Талғатұлы

19 Керімбек Сұлтанбек Есімбекұлы

20 Изатов Адиль Ерболович


Өрт сөндіру автокөліктерінің жүргізуші-қызметкері лауазымына:

1 Бабицкий Григорий Сергеевич

2 Рахад Өмірсерік

3 Аманбай Еламан Құрмантайұлы

4 Кемелбек Еркеболсын Жомартұлы

5 Булеген Нұрсұлтан Нысанбайұлы

6 Аманболд Ордабек

7 Берден Ғалымбек Бауыржанұлы

8 Давлетов Аслан Джанатович

9 Шахмұрат Жандос Серікұлы



Фельдшер лауазымына:

1 Ше Элла Наильевна

2 Оңғарбаев Данияр Талғатұлы

3 Клызуб Ирина Владимировна


Одан әрі тиісті бос лауазымдарға орналастыру үшін ведомстволық деректер банкіне тіркелген кандидаттардың тізімі:

Өрт сөндіруші лауазымына:


1 Орал Дидар Нұрланұлы

2 Асанов Толеген Талгатович

3 Жұмагелді Ерназ Оралбайұлы

4 Токин Ануар Куанышевич

5 Корабаев Ерканат Нуркенович

6 Сагынтаев Самат Ерсаинович

7 Мырзанов Шахназар Жасуланович

8 Машрапов Бахытжан Сайынұлы

9 Серік Ринат Талғатұлы

10 Бабаханов Абай Ерланұлы

11 Социал Данияр Аскарович

12 Оралбеков Жанат Кайратович

13 Ахметов Алдияр Сунгатович

14 Боранбаев Жандос Амангельдиевич

15 Акижанов Шыңғыс Нұржанұлы

16 Маңғұтов Жанайдар Сембекұлы


Фельдшер лауазымына:

1 Тусупова Жансая Тураровна




Кері қайту